11 smart.jpg18-19 .jpg4p.jpgSonja.jpgdeca.jpgsala.jpgstari prozori.jpg

Видео лекције на мађарском наставном језику

По основу Конкурса за установе основног и средњег образовања и васпитања  и регионалне центре за  Професионални развој запослених у образовању са седиштем на територији ап Војводинe, за суфинансирање програма и пројеката у области основног и средњег образовања, нашој школи су додељена средства за програм  Видео лекције на мађарском наставном језику.

Циљ програма је Популаризација наставе на мађарском наставном језику, осавремењивање наставе у нашој установи. Доступност наставног материјала за праћење наставе и учења код куће за ученике виших разреда основне школе. Помоћ наставницима у виду наставног материјала на територији целе Војводине.  Подстицање едукације помоћу ИКТ. Мотивација наставника за израду сличних наставних материјала доступних за сваког.

Протеклих месеци смо успешно реализовали овај програм постављањем првих двадесет и пет лекција на видео канал наше школе. Начинили смо значајне кораке у модернизацији наставе и тиме наставили тренд који је наша школа увек неговала.

Видео лекције можете погледати на видео каналу наше школе - овде.