2.jpg3.jpg4.jpg5.jpgSAM_1612.jpgSAM_1673.JPGSAM_1740.jpgSAM_1746.jpg

Дан школе 2017 - Iskolanap 2017

Прославили смо Дан школе. Са срећом и пуни поноса приказали смо један делић школске године. Окупио се велики број родитеља, бака, дека, браће и сестара, пријатеља школе, свих оних који свакога дана помажу. Помажу да се свакога дана рађа заједничко стваралаштво наставника, деце и родитеља. Многи који су се овде школовали су постали важни и славни. Данас шетају црвеним тепихом наши ђаци, они за које ће се тек чути! 
Приредбу су пропратили осмеси и аплаузи.Хвала наставницима на труду и посвећености. Хвала драгим теткицама и домару. Хвала родитељима на поверењу и сарадњи. Хвала драгим ђацима што воле своју школу. Хвала свим пријатељима на помоћи и подршци. Хвала вам што смо поносно прославили још један рођендан.

Iskolanapot ünnepeltünk. 
Sokan voltak kíváncsiak ránk: szülők, nagyszülők, testvérek, barátok,támogatók, akik napról napra segítik a tanárok és diákok munkáját.
Régi diákjaink közül sokan váltak híressé.A mostaniak piros szőnyegen sétáltak végig. Róluk minden bizonnyal hallani fog még a világ.
Ünnepi műsorunkat mosolyogva nézték és tapssal jutalmazták a jelenlévők. 
Köszönet a tanároknak az odaadó munkájukért, a segédmunkásoknak a fáradozásukért.
Köszönet a szülőknek a bizalomért és közreműködésért. 
Köszönet a diákoknak, hogy szeretik iskolánkat, iskolájukat.
Köszönet minden kedves ismerősnek a segítségért.
Köszönet mindenkinek, hogy büszkén ünnepelhettünk.

 

Joomla templates by a4joomla