Телефон: 023 530 420

Általános Iskola
Nagybecskerek

ОШ "Соња Маринковић" Зрењанин

Читалачка значка за нашег ђака

Виктор Фодор, ученик 2.2 цртежима је представио прочитане књиге и за свој дневник читања добио заслужену награду. Виктор се такмичио у категорији првих и других разреда, а присуствовао је и завршној свечаности ове манифестације, која је одржана у великој сали Народног позоришта „Тоша Јовановић“.

Градска народна библиотека „Жарко Зрењанин“ ове је године обележила и 50. рођендан Песничке штафете, тако да су дечији читалачки дневници садржали и приказе књига оних писаца који су у претходним деценијама предводили Штафету. Свечаност доделе Читалачких значки улепшали су својом представом „Прва љубав“ (по одломку из „Аутобиографије“ Бранислава Нушића) чланови драмске секције ОШ „Жарко Зрењанин“.

Честитамо Виктору и захваљујемо се Градској библиотеци на неуморном труду да деци приближи књиге и читање.

A nagybecskereki Žarko Zrenjanin könyvtàr szervezésében lezajló Olvasónapló rendezvényen, Fodor Viktor díjazott lett. Gratulàlunk!